Hamit Kaya Bayram Mesajı
Şemsettin Yılmaz Bayram Mesajı
Şahin Şerifoğulları Bayram Mesajı
Yasemin Açık Bayram Mesajı
Aykut Türk
Köşe Yazarı
Aykut Türk
 

Azgın Azınlık

Bu ülkede paşalar gibi hayat sürmesine rağmen, gölgesinde yaşadığı bayrağa, üzerinde yaşadığı toprağa hakaret eden, kilise ve sinagoglarda Hristiyanlığın ve Yahudiliğin her türlü dini ritüellerine karşı son derece saygılı ama iş ezanı muhammediye’ye, namaza, oruca, kurban kesimine gelince saygısızlık ve hakaret konusunda adeta birbirleriyle yarışıyorlar. Anıtkabir'e gittiklerinde Haşa Allah'ın huzuruna çıkmış gibi son derece saygılı bir duruş sergilerken, Doğu Roma imparatorluğu'nu tarihe gömüp İstanbul'u bir Türk İslam beldesi haline dönüştüren Fatih Sultan Mehmet Han'ın türbesinde her türlü hakareti yapabilecek kadar Şeref ve haysiyet yoksunu olabiliyorlar. Dağ taş şehir kasaba köy demeden terörist kovalayan ve bu uğurda kırılıp şehit düşen askerime polisime canlarının istediği gibi hakaret edecek kadar sütü bozuklar. Bir de öyleleri var ki Mustafa Kemal'e tanrılık ve peygamberlik vasfını verebilecek kadar inançsız, alemlere rahmet olarak gönderilen Hz Muhammed'i sübyancılıkla suçlayacak kadar kafir değil misiniz. “Sevişirim elletmem hamile kalırım evlenmem diktatör değil vibratör istiyoruz” şeklinde pankart açıp Beyoğlu sokaklarında eylem yapanlar değil misiniz siz birahanelerde gece kulüplerinde ve ülkenin en gözde tatil beldelerinde yudumladığınız rakı ve biraları laik Türkiye etiketiyle afişe edebilecek kadar görgüsüz ancak oruç tutan Müslümanlar için açlıkla terbiye oluyorlar örümcek kafalılar diyebilecek kadar hadsiz değil misiniz? Saman ,domates ,soğan, patates üzerinden siyaset yapacak kadar basit ve çapsız, ancak savunma sanayi konuları başta olmak üzere Türkiye'nin önemli bir teknoloji üreticisi ülke olmasını kabullenemeyecek kadar hazımsız değil misiniz?Atatürk Kuru fasulyeyi nasıl yerd i, leblebi havaya atıp ağzına nasıl atardı, nasıl uçardı nasıl kaçardı acıkınca nasıl yemek yerdi tarzında hazırlanan hikaye kitabına 2.500 TL verenler değil misiniz ?nerede bir terörist var onu destekler,nerede Bir hain var onu besler ,nerede bir kanı bozuk var onu omuz verir ondan sonra Atatürk'ün askerleriyiz sosyal medya hesaplarındaki profiline t.c yazar.Mustafa Kemal mezarından kalkacak olsa, kendi fotoğraf ve posterlerinin homoseksüellerin terör destekçilerinin ve vatan hainlerinin ellerinde taşındığını görse hepinizi ipe dizerdi.İnancıma,değerlerime,tercihlerime,hayat tarzıma küfreden bu azgın azınlığa karşı durmak ,ömrümün sonuna kadar bunlarla kutuplaşmak benim için bir şereftir.Ve bunlara dokunmayan düzeni, sistemi, demokrasiyi milyon kere lanetliyorum.Ne demişti Neyzen Tevfik "Geldikleri gibi gitmediler; kimi itini bıraktı, kimi bitini. Kimi de piçini bıraktı!.. Yoksa bu kadar şerefsizin bizden olması mümkün değil!".
Ekleme Tarihi: 17 Kasım 2022 - Perşembe
Aykut Türk

Azgın Azınlık

Bu ülkede paşalar gibi hayat sürmesine rağmen, gölgesinde yaşadığı bayrağa, üzerinde yaşadığı toprağa hakaret eden, kilise ve sinagoglarda Hristiyanlığın ve Yahudiliğin her türlü dini ritüellerine karşı son derece saygılı ama iş ezanı muhammediye’ye, namaza, oruca, kurban kesimine gelince saygısızlık ve hakaret konusunda adeta birbirleriyle yarışıyorlar. Anıtkabir'e gittiklerinde Haşa Allah'ın huzuruna çıkmış gibi son derece saygılı bir duruş sergilerken, Doğu Roma imparatorluğu'nu tarihe gömüp İstanbul'u bir Türk İslam beldesi haline dönüştüren Fatih Sultan Mehmet Han'ın türbesinde her türlü hakareti yapabilecek kadar Şeref ve haysiyet yoksunu olabiliyorlar. Dağ taş şehir kasaba köy demeden terörist kovalayan ve bu uğurda kırılıp şehit düşen askerime polisime canlarının istediği gibi hakaret edecek kadar sütü bozuklar. Bir de öyleleri var ki Mustafa Kemal'e tanrılık ve peygamberlik vasfını verebilecek kadar inançsız, alemlere rahmet olarak gönderilen Hz Muhammed'i sübyancılıkla suçlayacak kadar kafir değil misiniz. “Sevişirim elletmem hamile kalırım evlenmem diktatör değil vibratör istiyoruz” şeklinde pankart açıp Beyoğlu sokaklarında eylem yapanlar değil misiniz siz birahanelerde gece kulüplerinde ve ülkenin en gözde tatil beldelerinde yudumladığınız rakı ve biraları laik Türkiye etiketiyle afişe edebilecek kadar görgüsüz ancak oruç tutan Müslümanlar için açlıkla terbiye oluyorlar örümcek kafalılar diyebilecek kadar hadsiz değil misiniz? Saman ,domates ,soğan, patates üzerinden siyaset yapacak kadar basit ve çapsız, ancak savunma sanayi konuları başta olmak üzere Türkiye'nin önemli bir teknoloji üreticisi ülke olmasını kabullenemeyecek kadar hazımsız değil misiniz?Atatürk Kuru fasulyeyi nasıl yerd

i, leblebi havaya atıp ağzına nasıl atardı, nasıl uçardı nasıl kaçardı acıkınca nasıl yemek yerdi tarzında hazırlanan hikaye kitabına 2.500 TL verenler değil misiniz ?nerede bir terörist var onu destekler,nerede Bir hain var onu besler ,nerede bir kanı bozuk var onu omuz verir ondan sonra Atatürk'ün askerleriyiz sosyal medya hesaplarındaki profiline t.c yazar.Mustafa Kemal mezarından kalkacak olsa, kendi fotoğraf ve posterlerinin homoseksüellerin terör destekçilerinin ve vatan hainlerinin ellerinde taşındığını görse hepinizi ipe dizerdi.İnancıma,değerlerime,tercihlerime,hayat tarzıma küfreden bu azgın azınlığa karşı durmak ,ömrümün sonuna kadar bunlarla kutuplaşmak benim için bir şereftir.Ve bunlara dokunmayan düzeni, sistemi, demokrasiyi milyon kere lanetliyorum.Ne demişti Neyzen Tevfik "Geldikleri gibi gitmediler; kimi itini bıraktı, kimi bitini. Kimi de piçini bıraktı!.. Yoksa bu kadar şerefsizin bizden olması mümkün değil!".

Yazıya ifade bırak !
Okuyucu Yorumları (1)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve elazigbulten.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
A.Ufuk ADALI
(17.11.2022 09:40 - #144)
Büyük bir zevkle okudum sami kardeşim,kalemine sağlık.
Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve elazigbulten.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
(0) (0)
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.