ELYSIUM
Turgut Ersan Prefabrik
Astroloji
Günlük Yorumlar

Astroloji, gezegen ve yıldızların insanların üzerindeki etkisini yorumlayan bir bilim dalıdır. İnsanoğlunun yazılı tarihinin başından beri var olan astroloji bilimlerin en eskisidir. Astroloji kader değildir, herşey insanın kendi elindedir. Astroloji dönemleri inceler, fırsat alanlarını, şanslı zamanları, doğum haritanızda sizi kısıtlayan, zorlayan alanları, gecikmeleri gösterir.

Koç
Duygusal olacaksınız. Kendinizi ifade ederken çoğunlukla duygularınızdan bahsetmeniz çevrenizin dikkatinden kaçmayacaktır. Çevik ve neşeli tavrınıza bu duygusallık pek yakıştırılmayabilir. Silkelenin ve gücünüzün farkına varın.
Boğa
Kendinize olan güveninizi kanıtlama çabası içerisine girebilirsiniz. Yaşadığınız olaylar karşısında stratejik davranamıyorsunuz. Güç savaşlarından kaçının. Kimseye kendinizi ispatlamak zorunda değilsiniz böyle bir çaba içine girmeyin.
İkizler
Toplumun dışladığı kişilere sahip çıkacaksınız. Ortada bir haksızlığın olduğunu düşünmeniz gereken müdahaleyi yapmanızın önünü açacaktır. Ötekileştirilen kişilerin sesi olmak, o insanlara yardımcı olmak size iyi gelebilir ve motivasyon gücünüzü arttırabilir.
Yengeç
Çalışma ortamınızda zor bir gün olabilir. Duygusal baskı karşısında öfkenize hakim olamayarak sert davranışlarda bulunabilirsiniz. Sizin için zor geçen bugün evdeki ortama da yansıyabilir ve aile ilişkileriniz biraz gergin bir hal alabilir.
Aslan
Sağlıklı düşünmeden harekete geçmeniz yanlış bir hamle olacaktır. Sizlerin iş işten geçtikten sonra farkında olmanız özür dilemeniz için yeterli zamanı oluşturmayabilir ve düşüncesizce hareket etmenin pişmanlığını yaşayabilirsiniz.
Başak
Endişelerinizin seviyesi yükseliyor. Psikolojik destek almaya karar vererek sürecin üstesinden gelmeye çalışacaksınız. Kafanızda her şeyi daha da abartarak düşünmeniz sinirlerinizin bozulmasına neden olabilir ve istem dışı kırıcı cümleler kurabilirsiniz.
Terazi
Aşk hayatınızdan şikayetçisiniz. Duygusal yaralarınızı iyileştiremeden hata üzerine hata yapmanız çıkmaz bir sokakta yön arıyormuş hissi uyandıracaktır. Bu kaybolma duygusu sizi depresyona sokabilir. Kendinize ve ilişkinize haksızlık etmeyin.
Akrep
Çalışma alanınızda ekip arkadaşlarınız ile sorunlar yaşama ihtimalinize karşı önceden tedbir almak isteyeceksiniz. Sezgilerinizin güçlü olması farkındalığınızı yükseltiyor. Böylece yönetme gücünüzü doğru kullanarak büyük olayların önüne geçmiş olacaksınız.
Yay
Sahne önünde sizleri zor durumda bırakmak isteyenler olabilir. Sizlere duygusal olarak yön tayin etmek isteyeceklerdir. Bu durum sizi demoralize etse bile kendinizi silkeleyerek yeniden gücünüzü ortaya koymaya sebep olacaktır.
Oğlak
Ailenize karşı yaralayıcı diyaloglar içerisinde olmamalısınız. Yaşadığınız sıkıntıların bütün nedenlerini ailenizde aramanız bireysel açıklarınızı kapatamayacaktır. Kendinizi sürekli haklı çıkarmaktan vazgeçin.
Kova
Yakın çevrenizden aldığınız zararların sayısını siz bile unuttunuz. Artık tek dostunuz yalnızlık olacaktır. Kendinizi geriye çektiğiniz an mutluluk yaşayacaksınız. Ağır deneyimlerinizin hakkını verecek. Özgürlüğünüzün ve bireysel olmanın tadını çıkaracaksınız.
Balık
Maddi sorun yaşayabilirsiniz. Aniden ortaya çıkan ve geçmişe dayalı konuda yardım alacağınız kişilere acil olarak ulaşmaya çalışacaksınız. Bu süreç stresli olabilir ve hassas yapınız her şeyde alınganlık göstermenize neden olabilir.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.