Şemsettin Yılmaz
Yedi Çınar Okulları
Astroloji
Günlük Yorumlar

Astroloji, gezegen ve yıldızların insanların üzerindeki etkisini yorumlayan bir bilim dalıdır. İnsanoğlunun yazılı tarihinin başından beri var olan astroloji bilimlerin en eskisidir. Astroloji kader değildir, herşey insanın kendi elindedir. Astroloji dönemleri inceler, fırsat alanlarını, şanslı zamanları, doğum haritanızda sizi kısıtlayan, zorlayan alanları, gecikmeleri gösterir.

Koç
Es geçebildiğiniz sürece ilerleme kaydedebilirsiniz. Yeni bir gün ve hafta başlarken geri kalanların sadece canınızı acıtmasını değil, geri kalmış olmalarını da düşünmelisiniz. Ekonomik kaygılarınızı düşünerek çözemezsiniz.
Boğa
İlişkilerde yaşadığınız sorunlar bugünkü adımlarınızı zorlaştırabilir. Kendinizi bu zorluğun içinde bilerek tutmadığınızdan emin olmalısınız. Bugün bir zinciri kırın ve hayatınızda olmasını istediğiniz duygulara yer açın.
İkizler
İş konusundaki baskılardan yılmış olabilirsiniz. Şu an bunu değiştirebilecek bir koşulunuz olmadığı müddetçe aksi yönde hareket etmemelisiniz. Derin nefes alın, su için ve fiziksel olarak kendinizi iyi tutun; bu aklınızın ve iş kapasitenizin de toparlanmasına yardımcı olacaktır.
Yengeç
Sevginin bir hapishane değil geniş ve yeşil bir vadi olduğunu bilmelisiniz. Bugün ilişkilerinizde size hapsolmuş hissettiren bir şeyler fark ettiğinizde orada kalmaya devam etmeyi düşünmemelisiniz. Sezgileriniz her zaman duymak istediklerinizi söylemez, söyledikleri şeylerin ihtiyacınız olduğunu bilerek kulak verin.
Aslan
Enerjisiz ve yorgun olmak bugün kendinizi eve kapatmanıza neden olabilir. Dinlenmek, evdeki küçük işlerle ilgilenmek konusunda bugünü iyi bir fırsata dönüştürebilirsiniz. Geçmişten gelen, ailenizle yaşadığınız ya da yaşam koşullarınızı etkileyen durumları dönüştürmek için de iyi bir günde olduğunuzu unutmayın.
Başak
Sözlerinize hakim olmakta zorlandığınızı düşünebilirsiniz. Bugün başkalarının sizin sınırlarınızı zorlamasını istemiyorsanız öncelikle sizin bu zorlamayı yapmamanız gerektiğini bilmelisiniz. Yazılı işler ve görüşmelerin bir aciliyeti yoksa kendi halinizde bir gün geçirmek ifadelerinizi daha doğru seçmenize yardımcı olabilir.
Terazi
Ekonomik olarak haklarınızı alamamak sizi öfkelendirebilir. Ne yapacağınızı kestiremediğiniz anlarda kendinizi bunun için zorlamayın. Bugün hesaplarınızı yeniden gözden geçirin ve özellikle geçmiş harcamalarınızın dağılımını çıkarın; dürtüsel bir harcama yapmadığınızdan emin olun.
Akrep
Eskiden beri gelen bir tarzda yaşamaya devam etmek isteyebilirsiniz. Bunları zamana uyarlamak sizi benliğinizden uzaklaştırmayacaktır. Kendinizi şimdiki zamana yaklaştırın, isteklerinize kulak verin.
Yay
Alacağınız bazı haberler canınızı sıkabilir. Vizyonunuzu ve yaşam şeklinizi genişletip geliştirmeye çalıştığınız sürece bu gibi durumlardan daha az etkilenirsiniz. Kendinizi bir değişkene bağımlı hissetmemelisiniz.
Oğlak
Çevrenizdeki insanların iyi niyetinden şüphe duyabilirsiniz. Bu size kimi zaman doğru hamleyi yaptırsa da bazen de doğru kişiye yanlış yapmanıza sebebiyet verebilir. Anlamayı, şans vermeyi seçtiğinizde önyargıların etkisinin azaldığını görebilirsiniz.
Kova
Çalışma koşullarınızın zorluğu, iş kaygılarınız sizi yorabilir. Tavsiyelere uymak, istenileni yapmak ve beklenileni sunmak konusunda bir inatlaşmaya gitmemelisiniz. Stratejik ve profesyonel düşünün; bunu geçmişte yapamadığınız zamanların telafisini yapın.
Balık
Bir görüşü benimsediğinizde bunda ne derece ısrarcı olacağınızı düşünmelisiniz. Artık size hizmet etmeyen bir durum söz konusu olduğunda bırakmayı ya da değiştirmeyi bilmek yaşamın bir parçasıdır. Öğrenmeye karşı gardınızı indirin.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.