HAUS PORT2
Turgut Ersan Prefabrik
Ali SİRDARİ
Köşe Yazarı
Ali SİRDARİ
 

Siyaset oldu salça Artık ekmeğe sür sür ye !

En son neye yok Artık dediniz ? Hatırladınız sanki evet bizce de büyük bir hata ama şimdi onu bi kenara bırakın.  Bir parti düşünün kökü taa 1969'a dayansın. Büyük sıkıntılar çeksin askeriyle! Yargısıyla Ayrı ABD ‘si ile İsrail’i ile ayrı uğraşsın sonra bu mücadeleler neticesinde millet bu partiye tam yetki versin tek başına iktidar yapsın 3 dönem de efsane hizmetler çıkarsın.sonra burda görev alan bazı dalkavuklar çıksın ortaya sadece ama sadece kendi kasaları ve istikballeri uğruna sayesinde oturdukları makamların da nüfuzunu kullanarak bu davaya zarar versin yetmezmiş gibi düşmanlarıyla ittifak yapıp bindiği gemiyi satsın. Nasıl  ama ? Hatırı sayılır bir suç gibi. Son zamanlarda herkesin fark ettiği bir husus var Erol ve Şerifoğulları yakınlaşması ! Artık Gürsel Erol belediye programlarının vazgeçilmez ismi oldu kesinlikle çağrılmasın demiyoruz bilhassa bizi demokrasi adına ziyadesiyle memnun eden bir gelişme ama ortadaki temel problem belediye organizasyonlarına  katılmaya başladıktan sonra Gürsel Erol’un belediyeye hiçbir eleştiri getirmemesi ve de belediye organizasyonlarında Gürsel Erol’un çok rahatça kendi reklamını yapabilmesi oldukça düşündürücü değil mi ? Daha düne kadar bir belediye başkanı değil de sanki Sürsürü mahallesinde delikanlı bir genç gibi Gürsel Erol’u Savcıya gitmezsen adam değilsin diye eleştiren kendisi değil miydi? Şimdi ne oldu da yumuşadılar yoksa başka siyasi hesaplar mı dönüyor ?  Yıllarca Milli İstihbarat Teşkilatında çalışan rahmetli Mahir Kaynak ne diyordu, “Bir olayın failinin kim olduğunu anlamak için öncelikle ‘Bu olay kimin işine yarıyor?’ sorusunu sormak gerekir.."   Şimdi şehirde salçalı siyaset pardon köfte festivali yapılıyor İktidar vekilleri ıslıkla protesto ediliyor ama belediye başkanı edilmiyor CHP vekili erken seçim startı vermişçesine meydan okuyor. Yetmiyor başka başka programlarda bir varlık göstermeyen belediyeye övgüler diziliyor biz de bu vesile ile yasak aşkı ilanı aşk ediyoruz ve tüm kamuoyunun takdirine bırakıyoruz.
Ekleme Tarihi: 13 Eylül 2021 - Pazartesi

Siyaset oldu salça Artık ekmeğe sür sür ye !

En son neye yok Artık dediniz ? Hatırladınız sanki evet bizce de büyük bir hata ama şimdi onu bi kenara bırakın. 
Bir parti düşünün kökü taa 1969'a dayansın. Büyük sıkıntılar çeksin askeriyle! Yargısıyla Ayrı ABD ‘si ile İsrail’i ile ayrı uğraşsın sonra bu mücadeleler neticesinde millet bu partiye tam yetki versin tek başına iktidar yapsın 3 dönem de efsane hizmetler çıkarsın.sonra burda görev alan bazı dalkavuklar çıksın ortaya sadece ama sadece kendi kasaları ve istikballeri uğruna sayesinde oturdukları makamların da nüfuzunu kullanarak bu davaya zarar versin yetmezmiş gibi düşmanlarıyla ittifak yapıp bindiği gemiyi satsın. Nasıl  ama ? Hatırı sayılır bir suç gibi. Son zamanlarda herkesin fark ettiği bir husus var Erol ve Şerifoğulları yakınlaşması ! Artık Gürsel Erol belediye programlarının vazgeçilmez ismi oldu kesinlikle çağrılmasın demiyoruz bilhassa bizi demokrasi adına ziyadesiyle memnun eden bir gelişme ama ortadaki temel problem belediye organizasyonlarına  katılmaya başladıktan sonra Gürsel Erol’un belediyeye hiçbir eleştiri getirmemesi ve de belediye organizasyonlarında Gürsel Erol’un çok rahatça kendi reklamını yapabilmesi oldukça düşündürücü değil mi ? Daha düne kadar bir belediye başkanı değil de sanki Sürsürü mahallesinde delikanlı bir genç gibi Gürsel Erol’u Savcıya gitmezsen adam değilsin diye eleştiren kendisi değil miydi? Şimdi ne oldu da yumuşadılar yoksa başka siyasi hesaplar mı dönüyor ?

 Yıllarca Milli İstihbarat Teşkilatında çalışan rahmetli Mahir Kaynak ne diyordu, “Bir olayın failinin kim olduğunu anlamak için öncelikle ‘Bu olay kimin işine yarıyor?’ sorusunu sormak gerekir.." 
 Şimdi şehirde salçalı siyaset pardon köfte festivali yapılıyor İktidar vekilleri ıslıkla protesto ediliyor ama belediye başkanı edilmiyor CHP vekili erken seçim startı vermişçesine meydan okuyor. Yetmiyor başka başka programlarda bir varlık göstermeyen belediyeye övgüler diziliyor biz de bu vesile ile yasak aşkı ilanı aşk ediyoruz ve tüm kamuoyunun takdirine bırakıyoruz.

Yazıya ifade bırak !
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve elazigbulten.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.